GÜNSEL Sanat Müzesi

GÜNSEL Sanat Müzesi: Temelimizde Sanat Var

Araçlarımızı kullanıcılarımızla tanıştırdığımız Lefkoşa, Dereboyu’ndaki Showroom’umuz ile aynı mekanı paylaşan GÜNSEL Sanat Müzesi ile sanatla kurduğumuz bağı, kullanıcılarımıza da aktarmayı hedefleliyoruz. Aynı zamanda müzemiz, çevreye, topluma ve sanata karşı olan duyarlılığımızı da sembolize ediyor.


Koleksiyonumuz

GÜNSEL Sanat Müzesi, 14 Türk Topluluğuna mensup sanatçıların eserlerinden oluşan zengin bir resim ve heykel koleksiyonuna sahip. Müzede sergilenen eserler ekol, tarz ve üslup bakımından geniş bir yelpaze oluşturarak ödüllü sanatçıların resim, özgün baskı, gravür, linolyum, serigrafi, litografi, heykel ve seramik eserlerini bir araya getiriyor. Müzemizde sergilenen eserler, Kıbrıs ve Türk dünyasının benzersiz kültürel kimliğini temsil ederken aynı zamanda sanat ve yaratıcılığın evrensel dilini kutlamaktadır.


Sanat ve Teknoloji

GÜNSEL olarak, sanat ve teknolojinin sınırları zorlamak ve ilerlemeyi teşvik etmek için ortak güce sahip olduğuna inanıyoruz. Stratejik olarak GÜNSEL Showroom’un altında konumlanan GÜNSEL Sanat Müzesi, bu inancın bir yansıması ve sanatsal ifade ve inovasyonun bir araya gelerek nasıl büyüyebileceğini gösteriyor. Ayrıca, Kuzey Kıbrıs’ın kültürel ve sanatsal yaşamını zenginleştirerek, otomotiv endüstrisinin ötesine uzanan kalıcı bir miras yaratmayı da hedefliyoruz.


GÜNSEL Sanat Müzesi’ni Deneyimleyin

Sizi, sanatın güzelliği ve inovasyonun gücünün mükemmel bir uyum içinde buluştuğu GÜNSEL Sanat Müzesi’nin büyüleyici dünyasında kendinizi kaptırmaya davet ediyoruz. Çeşitli koleksiyonumuzu keşfedin, eserlerin ardındaki hikayelere katılın ve GÜNSEL’in sürdürülebilir ve yenilikçi bir gelecek vizyonunu yönlendiren yaratıcı güçten ilham alın.